Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Христо Смирненски
660 €
1 290.85 лв.

(9.71 €, 18.99 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:22 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 39 пъти.
Площ:
68 m2
Етаж:
3-ти от 7

Описание на имота:

Давам под наем 2-стаен апартамент на 'Пещерско шосе'. Всекидневна с кухненски бокс и отделна спалня, баня и тоалетна заедно, тераса. Първи наематели, ново строителство. Има ТЕЦ и климатици. Към жилището може да се наеме гараж отделно.
Особености
Обзаведен
Асансьор
Лукс
Климатик
За контакт:
0884653884
Агенция:
ВИВА КОНСУЛТ
0888 708 180; 0879 006 888; 0884 653 884. 032/622 260;
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2006 г.
vivaconsult.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, УЛ. 'КНЯЗ АЛЕКСАНДЪР БАТЕНБЕРГ' 39, ЕТ.1, ОФИС 5
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Христо Смирненски
Обява: 2c177859216223255

660 €
1 290.85 лв.
История на цената
(9.71 €, 18.99 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Христо Смирненски

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност